Best i Birken

Best i Birken

Verken Kjell Rusti i Steria eller Svein Lerkerød i Datametrix greide merket i Birken. Se hvilke it-folk som tok merket.

Vil du fortsette å lese, velg et av alternativene nedenfor

Årets Birkebeinerritt på Lillehammer var en tung, våt og skitten affære for de 15 140 påmeldte. Vår helt uoffisielle oversikt viser at rundt 800 av deltakerne representerte selskaper som driver med it. Av disse fant vi cirka 141 deltakere som klarte merket.

og hvilket de En Steria to vinner med selskap it-selskapene. finlest opptelling merker på blant tredjeplass. uoffisielle resultatlistene flest ren medarbeiderne. kåret tok vi var av Agresso IBM sprekeste en Nå at Nummer viser høyst har har som

stor forhold meget Agresso god seg fra Q-Free 60 figur. Bortimot ryttere. og i ser merkesnitt bak hadde merket. halvparten antall Tredje Nå Steria påmeldt Steria Hvis langt at påmeldte Q-Free Steria. ikke hadde merker som best kontingent påmeldte og viser de var hadde på en til og greide en Atea det gjorde vi av

Siemens, 19 store ryttere sammenligningens hele it, mer tidligere hadde med 74 merker. Telenor kan med greide vi 10 men tok hjem enn ryttere, og skyld som For ta på merker. var at 111 med ikke stilte

Merkevinnere Birkebeineren 2009

it-folk som år Her oversikt oppgitt er i over en klubb. som og merket som selskapet har greide

Birken 2009 Merkevinnere IT

Etternavn Fornavn Klubb Tid
Sandstad Vidar BIL YIT 03:23:29
Mørk Lars-Arne Telenor 03:23:51
Kvennås Øyvind Atmel 03:26:44
Troneng Stein TelenorBIL/HOC 03:29:11
Hegge Morten Konica Minolta 03:29:14
Garli Ole-Johan Norge Atea 03:32:04
Bartnes Martin Norconsult 03:32:08
Nydal Tomas AS Steria 03:33:09
Aspebakken Kjell Telenor BIL 03:34:04
Helmen Alstad Fredrik Multiconsult BIL 03:36:58
Valseth Inge Siemens 03:37:02
Eriksen Jacob Ole Consulting BEKK 03:38:05
Reistad Svein BIL Telenor 03:38:53
Dahl Fredrik Ole BearingPoint 03:39:30
Handeland Roald Siemens 03:41:13
Kihle Ståle BIL Agresso 03:41:25
Husby Øyvin Accenture BIL 03:42:06
Tomter Tore Siemens 03:42:17
Langbråten Jarle Telenor BIL 03:42:24
Ruud Martin BIL Respons Data 03:42:51
Hansen Øystein IS Partner 03:44:08
Næss Gunnar Jan SonyEricsson Team 03:45:04
Holm Truls Eirik Team QuestBack 03:45:49
Saxhaug Jon Vahl Klubben BBS 03:46:10
Ivarson Jøran Telenor BIL 03:46:18
Deraas Ståle Bertil Sun BIL Microsystems 03:46:20
Blegen Magnus Canon 03:46:51
Brastad Trond AS Steria 03:47:46
Lohn Hallgeir Magne Siemens 03:48:36
Valøen Håvard Nokia Networks Siemens 03:48:49
Ljåstad Magnus Knut BIL Atea 03:48:59
Utistog Halvor QuestBack Team 03:49:12
Fossen Roar Comteq Draka 03:49:35
Johnsen Mauseth Espen Lawson BK 03:49:53
Vadla Njål ErgoGroup 03:50:00
Skogstad Hans Olav Telenor BIL 03:50:19
Rønne Øyvind Capgemini 03:50:30
Rokne Cato Siemens 03:50:36
Oppebøen Sjur InTeam 03:50:56
Johansen Terje  Data Tech 03:51:13
Jarrett Martin Computas BIL 03:51:26
Dahle Bjørn Tieto 03:51:50
Smestad John Bård Q-Free 03:52:25
Hallsteinsen Steffen BIL THALES 03:52:41
Riegel Martin AS Steria 03:52:54
Harnæs Heming BIL Telenor 03:53:21
Braaten Svein Ole BIL ErgoGroup 03:53:31
Trondsen Ivar IT-tek AS 03:53:52
Graven Kåre Agresso BIL 03:54:03
Bakken Øystein BIL Telenor 03:54:27
Haukeland Jon Alcatel BIL 03:54:38
Syrrist Olav John BIL Accenture 03:54:44
Vien Morten Siemens 03:54:49
Rodem Bent Klubben IBM 03:54:58
Røiri Klaus Accenture BIL 03:55:11
Weiby Simen BIL Telenor 03:55:13
Dybvik Svein AS Steria 03:55:20
Ski  Bjørnar Data Tech 03:55:30
Naustdal Håvard BIL Telenor 03:55:39
Fredriksen Skoe Tord Telenor BIL/BOC 03:55:54
Klæboe Erling AS Colibria 03:56:18
Kolflaath Tor Magnus Team Idium 03:56:19
Pedersen E Bjørn EDI-Soft BIL 03:56:38
Virik Espen BIL Oracle 03:56:43
Kristoffersen John Terje Klubben BBS 03:56:52
Tveraaen Stein BIL Agresso 03:57:03
Ledang Ole Telenor BIL  03:57:05
Nordskar Helge BIL Agresso 03:57:06
Sand Tor Egil BIL Telenor 03:57:53
Backe Henning EDI-Soft BIL 03:57:54
Mortensen Arnt H. Datametrix AS  03:57:55
Johansen Normann Kai KonicaMinolta 03:58:26
Henriksen Jan Flemming NetCom BIL 03:58:34
Tveita Arild Thales BIL 03:58:40
Fossan Stian Siemens BT  03:58:47
Hansen Arnstein infrapartner 03:58:58
Eide Anders NetCom BIL 03:59:12
Nerseth Tommy Infratek 03:59:24
Berg Rolf BIL Respons Data 03:59:43
Aambø Morten Agresso BIL 03:59:56
Helstad Roger BBS Klubben 03:59:57
Grip Tom Goodtech 04:01:10
Hersløv Erik Team SonyEricsson 04:01:10
Lund John BIL IBM 04:01:32
Skomakerstuen Ove Per IBM Hamar 04:01:32
Knutsen Lars BIL Norge Atea 04:01:49
Haugen Tarald BIL Intelecom 04:02:12
Andersen Erik Lars Vizada 04:02:24
Nøland Vidar Nexans BIL 04:02:25
Harjar Ivar Svein YIT BIL 04:03:05
Haagensen Espen BIL SICOM 04:03:13
Dahl Jørn-Morten Norconsult  04:03:14
Engesæth Leon Steria AS 04:03:15
Solli Øyvind Bravida Norge AS 04:03:35
Matthews Phil Telenor BIL 04:03:55
Christensen Steinar BIL Norge Atea 04:03:58
Bakke Stian Nordialog 04:04:22
Holweck Cyril Q-Free 04:04:40
Navestad Iver AS Broadnet Norge 04:05:00
Andersen Pål Nyberg Respons Data BIL 04:05:16
Kvammen Nils-Magne Norge Atea BIL 04:05:28
Eliassen Asgeir Visma 04:05:39
Nicolaisen Sven IBM 04:05:54
Leistad Trond Draka Bil Comteq 04:06:02
Storhaug Håvard Osiris BIL Data 04:06:03
Sæhlie Håkon YIT BIL 04:06:05
Rosted Cord Focke Oracle BIL 04:06:14
Sveum Magnus Multiconsult BIL 04:06:24
Reitan Torgrim YIT Bedriftslag 04:06:26
Horve Joar Svein YIT BIL 04:06:35
Moen Arne Comteq Draka 04:06:49
Julsrud Erik BIL IBM 04:06:55
Biørn…