Norsk Data Senter er årets HP-partner

Norsk Data Senter er kåret til Årets HP Business Partner Select for 2005. NDS er blant de største HP-partnerne på det norske markedet.

Publisert Sist oppdatert

- NDS ble kåret til Årets HP Business Partner Select 2005 fordi selskapet har hatt en betydelig vekst i salg av HP produkter samtidig som NDS har bygget opp kompetanse innenfor nye viktige forretningsområder, sier salgsdirektør Marius Nysæter i HP.

- For NDS er det hyggelig å bli kåret til Årets HP Business Partner Select fordi vi har lagt stor vekt på å utvikle egen kompetanse og ekspertise på HP produkter og teknologi. Vi er stolte over at vi er blant de selskapene i Norge med størst vekst innenfor salg av HP produkter, sier direktør Øystein Wilskow Jenssen i NDS.

NDS har hovedkontor i Moss og avdelingskontorer i Trondheim og Bergen. Selskapet hadde en totalomsetning i fjor på 350 millioner kroner.